Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Medeniyet Teknoloji Günleri 8

11.03.2024

MedeniyeTekno Topluluğu, geleneksel Medeniyet Teknoloji Günleri'nin 8.'sini büyük bir heyecanla gerçekleştirdi. Etkinlik, panel tarzında düzenlenerek katılımcılara önemli deneyimler kazandırdı.
Bu muhteşem etkinlikte konuşmacı olarak yer alan Soft Robotics şirketinin CEO'su Engin Bora Şahin ve Yemeksepeti'nin ödeme kuruluşu YemekPay'de Senior Technical Project Manager olarak görev yapan Aylin Şengül Karakoç, sunumları ve deneyimleriyle katılımcılara değerli bir deneyim yaşattılar.
Medeniyet Teknoloji Günleri'nde, Sayın Engin Bora Şahin ve Sayın Aylin Şengül Karakoç'un liderliklerindeki sunumlar, katılımcıların ilgisini çekti ve etkinliğin amacına ulaşmasına katkı sağladı. Soft Robotics ve YemekPay gibi önemli kuruluşların temsilcileri, sektördeki yenilikler ve gelecek vizyonları hakkında katılımcılarla bilgi paylaşımında bulundular.
Etkinlik boyunca gerçekleşen panel oturumları ve konuşmalar, katılımcıların teknoloji ve medeniyetin kesişimindeki önemli konuları derinlemesine tartışmalarına olanak sağladı.